Sultangazi'de dinamik denetim modeli.

Sultangazi'de dinamik denetim modeli çerçevesinde dolmuş ve esnafa yönelik gerçekleştirilen denetimler bugünde devam etti.

Kontrollü normale dönüş sürecinin başlaması ile denetimlerini sıklaştıran Sultangazi Kaymakamlığı 60'tan fazla oluşturulan ekip ve yaklaşık 500 personel ile ilçe genelinde denetimlerini aralıksız olarak sürdürmeye devam ediyor.

50. Yıl mahallesi B caddesi üzerinde ekipler tarafından gerçekleştirilen denetimlere Sultangazi kaymakamı Uğur Kalkar' da bizzat eşlik ederek bölgede hizmet veren dolmuş ve esnafı ziyaret etti. Kalkar ilçe genelinde kurallara uyduğu gözlenen esnafa duyarlılıkları nedeni ile teşekkür etti.

Denetimler sonrası açıklama yapan Kalkar, "Bugün 17 Mart itibariyle ülkemizin genelinde tüm il ve ilçelerde dinamik denetim modeli çerçevesinde denetimler devam ediyor bizlerde 60'ı aşkın ekibimiz ve 500'e yakın personelimiz ile beraber Sultangazi'mizin genelinde bu denetimleri gerçekleştiriyoruz. 

Tabi esnafımızın ve vatandaşlarımızın maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat ettiğini görmek bizleri sevindiriyor hassasiyetlerinden dolayı tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz bunun yanında izolasyon ile ilgili kurallara dikkat edilmesi ve 65 yaş üstü vatandaşlarımızın aşılanmaları bizler için çok önemli bu konudada iyi bir durumdayız. İnşallah daha iyi düzeye çıkacağız vatandaşlarımıza gösterdikleri hassasiyetten dolayı teşekkür ediyoruz bu koronavirüs iletini hep beraber yeneceğiz ve üstesinden geleceğiz" sözlerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 14:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER