Sultangazi Ağrılılar Derneğinden Yüzlerce Koli Kumanya Yardımı.

banner180

 Haber/ Hasan Tik Birlik ve dayanışma ruhunun en zirvede olduğu günleri yaşadığımız şu dönemde ihtiyaç sahibi ailelere yönelik başlatılan yardım çalışmaları her geçen gün artarak devam ediyor.

banner200
Ülkemiz hem Corona virüsü ile mücadele ederken hemde mübarek Ramazan ayının vermiş olduğu coşkuyu aynı anda yaşıyor, ancak tüm dünyayı etkisi altına alan virüs belası nedeni ile bir çok vatandaşımız iş yerlerinin kapalı olması nedeni ile maddi açıdan malesef sıkıntılı bir süreçten geçiyor.

Bu kapsamda Sultangazi'mizin dört bir yanında başlatılan ihtiyaç sahibi ailelere yönelik özellikle kumanya yardımlarında da ciddi bir artış söz konusu, bu kapsamda kardeşlik ve dayanışma mesajları veren Sultangazi belediyesi meclis üyesi vede basın danışmanı olarakta görev yapan Radyo 7 program yapımcısı Umut Öztürk' ün başkanlık görevini yürüttüğü Sultangazi Ağrılılar derneğinde bu sürece katkıda bulunarak Sultangazi'de yüzlerce ihtiyaç sahibi aileleye kumanya yardımında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2020, 10:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
Gozde cakir
Gozde cakir - 1 yıl Önce

Umut abi kiral insAndir seneLerce oturdum o mahAllede suan bir arka sokagindayim hanimida cok iyi mutevazi bir insandir rAbbim hayirlarini Kabul etsin insAllah

SIRADAKİ HABER