banner183

SUYGİAD' DAN BEYAZ EŞYA YARDIMI

SUYGİAD' DAN BEYAZ EŞYA YARDIMI
banner185

Sultangazi'nin aktif derneklerinden birisi olarak ön plana çıkan ve geçtiğimiz hafta Corona virüsü nedeniyle ihtiyaç sahibi olan ailelere kumanya desteği sağlayan Sultangazi Yerel Genç İşadamları Derneği SUYGİAD başkan Ali Mert önderliğinde çalışmalarına devam ediyor. Tamamı Sultangazili genç işadamlarından oluşan SUYGİAD milli dayanışma kapsamında Sultangazi'de birçok aileye yaptığı erzak yardımı ile yetinmeyerek gelen talepler doğrultusunda bir aileye beyaz eşya isteğinde bulundu. SUYGİAD sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Yunus Emre Mahallesi'nden kendilerine ulaşan ve yapılan tespitler sonucunda evin ihtiyacı olan çamaşır makinesi, buzdolabı ve set üstü ocak olmak üzere aileye teslim edildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali uzun.
Ali uzun. - 5 ay Önce

Slm. BN. Şeker. Hastasiyim. Yardımlarınızı. Arz ederim evim kira Çalışmıyorum. Evimde çamaşır makinam. Arızalı. Matdi. Eve erzak. Yardımda bulunmak. Arzadiyorum. Sultangazi gazi mahallesi ikamet etmekteyim.

Yesim erol
Yesim erol - 5 ay Önce

Benim buzdolabına ihtiyacım var dolap bozuk kar yapiyo

Yesim erol
Yesim erol - 5 ay Önce

Buzdolabın bozuk kar yapiyo eşim emekli kalp hastası 4 kişilik aileyiz erzak isyiyom

erol.tanturoglu
erol.tanturoglu - 4 ay Önce

Esentepe. Mahellesi.2385.sokak.no67daire.2.iki.aydir.calismiyorum.engelliyim.kirami.odeyemiyorum.evimde.hic.koltugum.yok.lutfen.yardim.edin

müberra tanturoğlu
müberra tanturoğlu - 4 ay Önce

Evde hiç eşyamyok evin içi bomboş koltuk yardımı istiyorum

SIRADAKİ HABER