Sultangazi'de İhtiyaç Sahiplerine Erzak Yardımı Devam Ediyor.

Sultangazi Sivaslılar Derneği tarafından Ramazan ayı nedeni ile ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımı devam ediyor.

Sultangazi'de İhtiyaç Sahiplerine Erzak Yardımı Devam Ediyor.

Sultangazi'de maddi durumu iyi olmayan vatandaşlara yapılan erzak yardımları  Sultangazi Sivaslılar Dernek Başkanı Eyüp Bayrak tarafından oluşturulan ekipler tarafından adreslerine kadar teslim ediliyor.

Sultangazi'de faaliyet gösteren Sultangazi Sivaslılar Derneği  (Covid-19) korona virüs salgını süresince işsiz kalan geçim derdine düşen yüzlerce ihtiyaç sahibi aileye Ramazan ayı nedeniyle ulaşarak, gıda yardımında bulunuyor.

Sultangazi Sivaslılar Derneği  Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri nedeniyle iftar sofraları kurulmayacak ancak ihtiyaç sahiplerinin evlerine ilk etapta 350 koli daha sonra 1000 koli kumanya ekipler tarafından adreslerine teslim ediliyor.

Sultangazi Sivaslılar Derneği Başkanı Eyüp Bayrak '' Ramazan ayı nedeniyle yaptığımız bu yardımlarımızı vatandaşlarımızı yormadan ve onların onurlarını zedelemeden, en önemlisi de izdihama meydan vermemek için en uygun koşullarda evlerine kadar giderek yapıyoruz. Bu uygulamamızdan dolayı vatandaşlarımızdanda olumlu tepkiler alıyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2021, 21:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Asli
Asli - 3 ay Önce

Bende almak istiyorum nasıl ala bilirim

Fatma atilla ihtiyacım var
Fatma atilla ihtiyacım var - 3 ay Önce

SIRADAKİ HABER