banner183

SULTANGAZI BELEDIYESİ MECLİS TOPLANTISINDA BUDA OLDU !..

Gelecek Partisi Sultangazi ilçe başkanı Ramazan Altan önceki gün gerçekleşen Sultangazi belediyesi meclis toplantısında yaşanan tartışma hakkında açıklamalarda bulndu Altan yaptığı sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi.

''Gelecek Partisi Sultangazi ilçe Başkanlığı olarak, 2020 Ekim ayı 3 oturumunda Sultangazi Belediyesi 2021 Yılı Bütçe Görüşmeleri Gündemli Meclis Toplantısı'nı Yerel Yonetimler ve Şehircilik  Birim Başkanımız Mehmet Hanefi Emre bey ve çalışma arkadaşlarımız halkımız adına takip etti.
Bu toplantıda bir kez daha gösterdi ki Sultangazi Belediye Başkanı Sayın  Av.Abdurrahman Dursun ve ekibi sanki bu ilçede hizmet etmekten daha çok kavga ve ötekileştime kültürü oluşturmaya gayret ediyorlar.
Daha önceki oturumlarda da izlediğimiz kavgacı tutum malesef bu oturumunda gerçekleşti.
Iktidar Partisine mensup bir meclis üyesine bütçe görüşmeleri esnasında muhalefet partisinin meclis üyesini 'cahil' olmakla itham etmesi gerçekten yakışmadı.
Malesef başta belediye başkanı olmak üzere, meclis başkanvekili ve Ak Parti Grup Başkanı tarafından bunun düzeltilmesi beklendi.Ama olmadı
Çünkü meclis üyeleri halkın, kendi hak ve hukuklarını gözetsinler diye seçtiği kimselerdir. Mecliste bulunan herkes buna göre davranıp konuşmalıdır.


Tabiki burada bütçe tartışmaları ve 2021 bütçe ayrıntılarına girmek istemiyorum.
Çünkü gün içinde muhatapları tarafından söylenen sözlerle ilgili video paylaşımı yapacağiz
Sonuç olarak diyoruz:Belediyeyi yönetmekten uzak fikir üretemeyen bir yönetimim yapacağı zaten sataşma ve ötekileştirme çabaları  ile dönemi kapatmak olacaktır.
Yine gönül isterdiki bu bütçe oylamasında ilçemize dair projeler konuşulsun geleceğimizi emanet edeceğimiz yavrularımıza kalıcı eserler bırakmak için yine bir çaba malesef yine goremedik.
Elbet bu kadar yazıdan sonra belediye yönetimi diyecek ki, bunlarda ön yargı var hiç bir şeyi görmüyorlar oysa ki biz daha yeni Sultançiftliği Merkezi Camii Tuvaletlerinin bakım ve onarımını yaparak yeniledik,
Aynı zamanda Uğurmumcu'da kültür merkezi yapıyoruz. Bunları neden görmüyorsunuz? Diye serzenişte bulunma hakları elbette olabilir.
Bizde diyor ki bu hizmetleriniz için size teşekkür ediyoruz.Amma sizde Tuvalet yenilenme çalışması ile birlikte Uğurmumcu Kültür Merkezî'nin ihalesini kime kaç paraya verdiğinizi resmi evraklarla açıklayın bizlerde  sizi ayakta alkışlayalım'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2020, 14:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER