banner183

Silahla vurulan Buse Güler'den İyi Haber Geldi

Silahla vurulan Buse Güler'den İyi Haber Geldi
banner185

Barışma teklifini kabul etmediği Cemal Albayrak tarafından vurulan 22 yaşındaki Buse Güler tedavi gördüğü hastaneden iyi haber geldi .

CUMHUR HABER / Memleketin gündeminin koronavirüs salgını olduğu bugünlerde kadınların yaşadığı şiddet görünmez olurken, 20 gün içinde 20 kadın öldürüldü.

İstanbul Gazi Mahallesi’nde oturan, Küçükköy’de bir markette çalışan, 22 yaşındaki Buse Güler ise barışma teklifini kabul etmediği Cemal Albayrak tarafından 21 Mart akşamı iş çıkışında 4 kurşunla vuruldu ve o günden bu yana yaşam mücadelesi veriyordu bu gün Yoğun Bakımda çekilmiş fotoğrafı yayınladı .

Buse Güler'in Amcası Hüseyin Güler Yayınladığı Paylaşımla '' Sevgili Bülent çavuş Buse'nin vurulma anından itibaren siz ve sultangazi'deki meslektaşların yerel basın olarak yanımızda oldunuz. size ve meslektaşlarınıza ayrı ayrı teşekkürediyorum. BİREYSEL SİLAHLANMAYA HAYIR. yeğenimi sırtından kurşunlayan cani. C.A cebinde bir öğün yemek parası yokken belinde silah cebinde leblebi çekirdek gibi mermi var. bunları sağlayanlar bu silahı ona temin eden ortakları da adalet önünde inşallah hesap vereceklerdir.'' dedi. 

Kuzeni Yeşim Güler'in Yaptığı Açıklamada ''Buse şuan sağlıklı iyiye doğru gidiyor yoğun bakımdan çıkarıldı servise alındı bu hafta ama enfeksiyon oranı hastanelerde şuan yoğunlaştığı için yoğun bakıma tekrar alındı orda devam ediyor tedavisine testlere göre kalıcı bir hasar vücut fonksiyonlarında görünmüyor salgın nedeni ile birazdaha yoğum bakımda tutulum eve çıkarılacak ve evde tedavi süreci değerlendirilecek Günden güne iyiye doğru ilerliyor '' dedi. 

İŞTE O PAYLAŞIM : 

'' Muhteşem bir haber ile güneş doğdu silahlı kişi tarafından kurşun yağmuruna tutulan ve vücuduna isabet eden 8 kurşunla bir süredir yaşam mücadelesi veren yoğun bakımdaki #BuseGüler uyandı ve hatta gülümsüyor bizlere  Çok mutlu olduk Önce kendisine, sonrasında ailesine bir kez daha geçmiş olsun diliyoruz  #BuseGülerİçinAdalet ''

Haber: Bülent Çavuş

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 19:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER