banner183

Saadetin Düzenlediği Bayramlaşmaya Ak Parti Neden Katılmadı ?.

Saadetin Düzenlediği Bayramlaşmaya Ak Parti Neden Katılmadı ?.
banner185

Saadet Partisi Sultangazi İlçe başkanlığı her yıl geleneksel olarak düzeldiği diğer siyasi partiler ile bayramlaşma programını bu yılda aksatmadan devam ettirdi.

İlçemizde faaliyet gösteren siyasi parti temsilcileriyle ziyaret edilerek düzenlenen bayramlaşma programı bu yıl ilk defa Corona virüsü nedeni ile online olarak gerçekleştirildi. Bayramının 2. günü düzenlenen “Siyasi Partiler Arası Bayramlaşma” programını video konferans yöntemi ile düzenleyen Saadet partisi Sultangazi İlçe başkanlığı programına katılımın az olması ise dikkatlerden kaçmadı.

Programa Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Murat POYRAZ, Yeniden Refah Partisi İlçe Başkanı Orhan KARA, İyi Parti İlçe Başkanı Sinan TAŞKIN ve Gelecek Partisi İlçe Başkanı Ramazan ALTAN katılırken Hür Dava Partisi, Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi İlçe başkanları teknik nedenler ve planmış programları olması sebebiyle mazeretlerini bildirerek katılamadılar ancak Ak Parti teşkilatının neden katılım sağlamadığı ise belirsizliğini koruyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER