banner183

Kamıştaş Gençliğinden Şehit Babalarına Anlamlı Ziyaret

Kamıştaş Gençliğinden Şehit Babalarına Anlamlı Ziyaret
banner180

Merkezi Sultangazi'de bulunan Malatya ili Battalgazi ilçesi Kamıştaş köyü derneği genliği  Babalar günü nedeni Sultangazi'de bir dizi anlamlı ziyaret gerçekleştirdi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.  "Baba kelimesinin yerine hangi kelimeyi koymaya çalışırsanız çalışın asla yerini başka bir kelime alamaz Baba, var olma gayemizin ana damarı, işi yöneten ve yapan kişinin adıdır asla ve asla bu kavramın yerini hiçbir kavram tutamaz işte Baba olmak böyle kutsal ve asil birşeydir.

banner200
Onsuz yaşayan bir çocuk var olma gayesini yitirmiş, hayatın ana fikrini anlamamıştır bilinmelidir ki baba bir çocuk için ulaşılmaz olan hayallerin ulaşılabildiği, yapılamaz sanılan binlerce meziyyetin yapılabildiği, ilk öğreti okuldur evlat babasından aldığı dünya görüşüyle var olur, bütün meziyyetlerini ortaya serer işte tam da burada biz Sultangazi  Malatya Kamıştaş  Köyü Gençlik Kolları olarak Başkanımız Turgut Gümüş'ün önderliğinde evlatlarına binlerce mezziyet öğretmiş şehit babalarını ziyaret etme duygusunu yaşıyoruz.

Onları ziyaret ederek bir nebze olsada yüreklerindeki acı tortusuna ortak olmayı kendimizi bir idea olarak namzettik Şehit babalarımız Necmettin Şahin ve Ahmet Amca'mızı ziyaret ederek bu kutlu davada evlatlarına binlerce meziyyet aktarmış babalığın asıl sahibi olan, o şehit babalarının babalar gününü kutlama şerefine nail olduk.

Sultangazi Kamıştaş Gençliği olarak böyle şerefli babaların, babalar gününü kutlamanın gururunu yaşıyoruz Rabbim bütün şehitlerimize rahmet eylesin bu fikri ortaya atıp desteklerini bizden esirgemeyen Malatya Kamıştaş Köyü Gençlik Kolları Başkanımız Turgut Gümüş'e, desteklerini esirgemeyen 50. Yıl Mahallesi Muhtarı Emrullah Özdemir'e ve Sultangazi  Malatya Kamıştaş Köyü Derneği Gençliğine teşekkürlerimizi sunuyoruz denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet al
Mehmet al - 12 ay Önce

Kamıştaş gençliği kutluyorum

SIRADAKİ HABER