İyi Parti'den Müdür Sünnetçi'ye Hoş Geldin Ziyareti !.

İyi Parti Sultangazi ilçe teşkilatı başkan Sinan Taşkın öncülüğünde Sultangazi İlçe milli eğitim müdürü Miraç Sünnetçi'ye hoş geldin ziyaretinde bulundular.

Daha önce Sultangazi ilçe milli eğitim müdürü olarak görev yapan İbrahim Demir' in Kırklareli ilinin Kofçaz ilçesine tain edilmesinin ardından geçtiğimiz hafta cuma günü Sultangazi ilçe milli eğitim müdürlüğüne atanarak göreve başlayan Miraç Sünnetçi'ye Taşkın ve ekibi ziyarette bulundular.

Taşkın'a bu ziyareti esnasında ilçe sekreteri Özlem Tekin ve İyi Parti Sultangazi Belediyesi meclis üyesi Enver Hamzaoğlu eşlik etti. Yaklaşık yarım saat süren görüşme sürecinde Sultangazi'nin eğitim konusundaki eksik ve ihtiyaçları masaya yatırılırken müdür Sünnetçi ben artık bir Sultangazi'liyim ve Sultangazi'de görev yaptığım süre zarfında ilçemizin eğitim seviyesini en yüksek seviyeye ulaştırmak için elimden gelenin fazlasını yapacağım özellikle bazı mahallelerimizdeki okullarımızın sınıf başına düşen öğrenci sayısının fazla olduğunu gördük en yakın zamanda giderme gayreti içerisinde olacağız konuyla ilgili ise yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde yeni okullar inşa edilip eğitim sürecine kazandıracağız bu sorunu da böylelikle aşmış olacağız ifadelerine yer verdi.

İyi Parti Sultangazi ilçe başkanı Sinan Taşkın ise müdür Sünnetçi'ye İlçe başkanlığı olarak öncelikle bir kez daha size hoş geldiniz ve hayırlı olsun demek istiyoruz ve şunu belirtmek isteriz ki biz İyi Parti teşkilatı olarak her zaman eğitim camiamızın yanında yer aldık ve yine elimizden gelen her ne var ise herzaman yapmaya hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz ne zaman isterseniz ihtiyaç duyduğunuz takdirde bizi arayabilirsiniz ifadelerini kullandı.

Yapılan görüşmeler sonunda müdür Sünnetçi İyi Parti Sultangazi ilçe başkanı Sinan Taşkın'a ve ekibine teşekkür ederek Sultangazi ilçe milli eğitim müdürlüğünün kapılarının herzaman kendilerine ve Sultangazi halkına açık olduğunu ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Aralık 2020, 08:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER