banner183

İSİED'İN YENİ BAŞKANI ABDULLAH ÖZTÜRK OLDU

(İSİED) İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf ve Sanatkarlar Derneği'nde haftasonu gerçekleşen kongre ile yeni başkan Abdullah Öztürk oldu.

Haber/ Hasan Tik

Sultangazi'nin elit mekanlarından olan Dilek pastanesi'nde yapılan tv program yapımcısı Recebiye Çataksezer'in sunumunu yaptığı ve tek liste halinde gidilen kongreye ilgi büyük oldu kahvaltı ikramının ardından bir konuşma yapan yeni başkan Abdullah Öztürk şunları kaydetti ''Beni zaten hepiniz tanıyorsunuz yıllardır Sultangazi'de ayakkabı sektöründe hizmet veriyorum ve esnaflık yapıyorum ama daha önce birçok dernekte görev alma imkanı buldum ve aynı zamandada bu derneğimiz inde kurucu üyelerinden birisiyim derneğimiz iki yıldır faaliyet gösteren bir dernektir ve tüzük noktasında birçok eksiğini tamamlamış kurumsal hale gelmiş bir dernektir.

Elhamdülillah bugün kongremizi gerçekleştireceğiz ve nasipse yeni yönetimini oluşturup Sultangazi'de köy dernekleri gibi değil daha çok sektörel derneklerin vermesi gereken hizmetleri Allah'ın izniyle vereceğiz buradan şunuda belirtmiş olayım benim misyonum ve vizyonum küçük büyük ayırt etmeden herkese hizmet eden vede faydalı olan işler yapmaktır bunun gayretinde olacağız '' şeklinde konuştu ardından kongre sürecine geçildi ve kongre bir dakikalık saygı duruşu ile başladı.

Divan başkanlığını Orhan Eren’in yaptığı Genel Kurulda bir önceki döneme ait hesaplar ibra edildi. Tek listenin olduğu kongrede başkanlığa Abdullah Öztürk seçildi.

(İSİED) İstanbul Sanayici İş Adamları Esnaf ve Sanatkarlar Derneği Başkanı Abdullah Öztürk; “Değerli üyelerimizin güvenini almak benim için onurdur. İş dünyasının birer temsilcisi olarak yapıcı bir anlayışla alternatif çözümler üretmek ve ekonomik politikaların oluşturulmasına katkıda bulunmak, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve müteşebbislerin sorunlarını yerel-genel, mikro-makro, sebep-sonuç ilişkileri içinde saptamak ve yetkili organlarla işbirliği halinde kesin ve kalıcı çözümler üretmek için çalışacağız ”dedi. Kongre çektirilen aile fotoğrafı ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER