banner183

HDP Sultangazi'de Halka Ücretsiz Maske Ve Eldiven Dağıttı

HDP Sultangazi'de Halka Ücretsiz Maske Ve Eldiven Dağıttı
banner185

Haber/ Hasan Tik 

Corona virüsünün etkili olduğu ülkemizde de krizi fırsata çevirerek maske ve dezenfektan ürünlerini fahiş fiyata satmaya çalışan düzenbazların yanı sıra piyasada kara borsaya düşen bu ürünleri bulmakta neredeyse imkansız hale geldi.

Sultangazi'de de etkisini hissettirmeye başlayan virüs nedeni ile malesef üzücü haberleri duymaya başladık hepsi bir yana sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız uyarılara rağmen görünen oki virüs mirüs Sultangazi'de pekte kimsenin umrunda değil ancak bir duyarlılık örneği gösteren HDP Halkların Demokratik Partisi Sultangazi ilçe başkanlığı tarafından örnek alınması gereken bir çalışma gerçekleştirildi.

İlçe merkez binasının bulunduğu Yunus Emre mahallesinde ilçe teşkilatı tarafından virüsün etkisini en azına indirebilmek ve farkındalık oluşturabilmek adına vatandaşlara ücretsiz olarak maske ve eldiven dağıtımı yapıldı.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2020, 18:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammet Serhed Kutluay
Muhammet Serhed Kutluay - 6 ay Önce

Gerçekten takdir ettim umarım diğer siyasi partilerde örnek olur. Seçim zamanında oy için ev ev dolaşan partiler bir kere olsun halkın çıkarı için birşeyler yapsınlar. HDP yi bu örnek tutumundan dolayi tebrik ediyorum gün birlik günü bu zor süreci dayanışma ile atlatırız herkes üzerine düşeni yapması gerekir

SIRADAKİ HABER