Fahrettin Yürek Yeter Artık Ne Olur !.

Haber/ Hasan Tik Her oturumu hararetli ve tartışmaların gölgesinde geçen Sultangazi Belediye meclisinde 2021 yılının ilk meclis toplantısı da yine öncekilerden farksız oldu.

Sultangazi yereli haricinde hemen her konunun tartışıldığı meclis toplantısında farkındalık yaratmak ve konuya dikkat çekmek için bir teklifte bulunan Sultangazi Belediyesi'nin ilk ve tek bağımsız meclis üyesi olan Fahrettin Yürek konuşmasında şu ifadelere yer verdi.

"Hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum eğer meclisimizde uygun görürse şöyle bir teklifte bulunmak istiyorum Sultangazi Belediye meclisi olarak ayın 1 günüde ülke ve dünya gündemini konuşmak üzere burada toplanalım konuşmak isteyen herkes gelsin içini döksün.

Çünkü mevcut toplantımız başlayalı 2 saat oldu ancak halen gündeme geçemedik sizlerden rica ediyorum ne olur buna bir son verin meclis salonumuzda misafirlerimiz de var ve hoş olmayan konuşmalarımıza tanık oluyorlar bu meclis salonunda yapılan konuşmaların biraz daha aile içinde kalması gerekir.

Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum kim bu ilçe için bir çakıl taşı dahi üstüne koymuşsa Allah ondan bin kere razı olsun ancak bu yapılanlar yetmez daha fazlasını yapmak lazım ve bunun için çaba göstermemiz gerekirken her iki tarafında birbirini suçlayıcı konuşmalar yapması hiç hoş değil lütfen konuşmalarımıza biraz daha dikkat edelim" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 05 Ocak 2021, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER