Bülent Çavuş’dan 29 Ekim Mesajı

Bülent Çavuş’dan 29 Ekim Mesajı


Bireysel Silahlanmaya Hayır' Platformu ( BSHP ) Başkanı Bülent Çavuş 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın Türk Ulusu’nun en büyük bayramı olduğunu söyledi.  

Başkan Bülent Çavuş , '' Cumhuriyet’in kuruluşunun 96. Yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Basmacı mesajında şunları söyledi: ‘’“Bugün ülkemizin, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 96 yıldönümünü büyük bir gururla kutlamaktayız. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde milletimizin azmiyle yürütülen Milli Mücadele’nin ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, dünya tarihinin önemli başarılarından biridir.

Bugün, bağımsız, özgür bir devlet olarak yeniden ayağa kalktığımız, demokratik, sosyal bir hukuk devleti şekliyle Cumhuriyeti kurduğumuz gündür. Mustafa Kemal Atatürk’ün ifadesi ile En Büyük Bayram günüdür.  Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetin 96. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, Cumhuriyet Bayramımızı en içten dileklerimle kutluyorum.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER