banner183

Ardahan Bayramoğlu Köyü Dernek Merkezi Arnavutköy'de Açıldı.

Açılışa siyaset ve sivil toplum kuruluşu ile köy dernekleri büyük ilgi gösterdi açılış programının sunumunu ise birçok etkinlikte ve dernek gecesinde yaptığı sunumlar ile tanınan Turgay Zorba üstlendi.

banner180

Dernek başkanı Derviş Aslan yaptığı selamlama konuşmasında şunları kaydetti. ''Çok değerli Misafirlerimiz, konuklarımız, meclis üyelerimiz ve dostlarımız açılışımıza hepiniz hoş geldiniz sefalar getirdiniz sağ olun var olun yönetimim ve şahsım adına hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum bizim için özel bir anlamı olan bu günde sizinle birlikte olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Değerli konuklarımız derneğimiz 2016 yılında kuruldu ve yolumuza üç aşamalı bir stratejik hedef koyduk kısa orta ve uzun vadeli hedef bunlar nasıl ve nelerdir peki yapacağımızı planlayarak bir yola çıktık ve başlarken 1. Kısımda tüm Bayramoğlu köylülerimizi dernek çatısı altında toplayıp kısa sürede üye yaparak bir sivil toplum kuruluşu anlayışı ile yola çıktık orta vadede ise kadınlarımıza ve gençlerimize üyelerimize yönelik siyasal, kültürel, stratejik, sayısal, sportif ve edebiyat faaliyetleri gerçekleştirerek ve etkinlik düzenleyerek derneğimizin saygın dernekler arasına girmesini sağladık.

Uzun vadede ise Avrupa standartlarında dernekçilik ruhu ile üyelerimize yönelik sosyal dönüşüm projeleri gerçekleştirmek dahası tüm hemşehrilerimizin dernek için zor ve mesafeli olan kira derdinden bizim için de sıkıntı olan kiracılık sorunundan kurtardık.'' şeklinde konuştu. Programda yapılan konuşmaların ardından kurdele kesimi ile Ardahan Bayramoğlu Köyü Derneği'nin resmi açılışı gerçekleştirildi açılışın ardından misafirlere yemek ikramı yapıldı ve program Çektirilen Hatıra fotoğrafları ile sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Aralık 2019, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER