Dönerci Fahrettin Usta Dualarla Açıldı.

Gaziosmanpaşa bölgesinde geniş bir alana hizmet verecek olan "Dönerci Fahrettin Usta" geniş bir protokol katılımı ile önceki gün kapılarını hizmete açtı.

Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi Avrupa Konutları karşısında hizmete giren Dönerci Fahrettin Usta' ya ilk günden müşterilerin ilgisi ise yoğun oldu. Daha önce Cafe olarak hizmet veren ancak müşterilerden gelen talep doğrultusunda bir dizi değişiklik yapılan mekan yeni yüzü ve yeni hizmet politikası ile Cumartesi günü düzenlenen ve birçok davetlinin katıldığı geniş bir protokol ile kapılarını müşterilerine açtı.

Mekanın işletmeciliğini yapan Fahrettin Tuymaz yaptığı açıklamada koronavirüs süreci öncesinde mekanımız Cafe olarak hizmet vermekte idi ancak pandemi sürecinde getirilen bazı kısıtlamalar sonrası müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda bizlerde bir dizi değişiklik yaparak ve esasen daha evvel uzun yıllar yaptığımız asıl mesleğimiz olan dönercilik sektörüne yeniden atılmış olduk ve bizi tanıyan değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yapmış olduğumuz bir dizi düzenlemeler ile mekanımızı Fahrettin Usta Döner adı altında yeniden hizmete açtık şeklinde konuştu.

Mekanın açılış merasimine Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta, Ak Parti Gaziosmanpaşa İlçe Başkanı Serkan Acar, birçok bürokrat ile STK temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

Yapılan duanın ardından kurdele kesimine geçilmeden önce kısa bir konuşma yapan Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta mekan sahibini tebrik ederek Gaziosmanpaşa'ya kazandırmış olduğu böylesine nezih bir mekan dan dolayı teşekkürlerini ileterek hayırlı işler getirmesini temenni etti. Usta kurdele kesiminin ardından ise mekanı gezerek çalışanlardan bilgi aldı ve hem müşterilerle sohbet etti hem de özel olarak hazırlanan odun ateşinde pişen dönerin tadına bakarak memnuniyetini dile getirdi.

Haber/ Hasan Tik Mercek Tv Sultangazi'nin Cep Televizyonu

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Rayme
Rayme - 10 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun bol kazançlar dilerim

SIRADAKİ HABER